Lambeth Arena, Venues (Lambeth Minor Hockey)

PrintVenue Calendar
<< PrevNovember, 2018Next >>
SunMonTueWedThuFriSat
Oct 21Oct 22Oct 23Oct 24Oct 25Oct 26Oct 27
House
Junior IP
7:00 AM-8:00 AM
Practice
House
Senior IP
8:00 AM-9:00 AM
Practice
House
Tyke Tier 1/2/3
9:00 AM-10:00 AM
Practice
LMLL
Atom LL 2
W (3-2)
3:00 PM
vs. Port Stanley Jr. Sailors
[AE114]
LMLL
Peewee LL 1
L (3-5)
4:00 PM
vs. Aylmer Flames Red
[PE103]
LMLL
Peewee LL 2
L (2-5)
5:00 PM
vs. Dorchester Dragons 3
[PE112]
Girls
Bantam C Girls
W (5-1)
6:00 PM
vs. Woodstock Wildcats C
[BAN-OS-SW-05]
Rep
Novice B Rep
4:30 PM-5:30 PM
Practice
Rep
Atom B Rep
5:30 PM-6:30 PM
Practice
Rep
Peewee B Rep
6:30 PM-7:30 PM
Practice
Rep
Bantam B Rep
7:30 PM-8:30 PM
Practice
Rep
Midget B
8:30 PM-10:00 PM
Practice
Girls
Novice C Girls
4:30 PM-5:30 PM
Practice
Rep
Atom AE
5:30 PM-6:30 PM
Practice
Rep
Peewee AE
6:30 PM-7:30 PM
Practice
Girls
Bantam B Girls
7:30 PM-8:30 PM
Practice
LMLL
Bantam LL
8:30 PM-9:30 PM
Practice
Girls
Midget B Girls
9:30 PM-11:00 PM
Practice
Rep
Novice B Rep
T (3-3)
7:00 PM
vs. Strathroy Jr. Rockets
[N76]
Rep
Bantam B Rep
8:00 PM-9:30 PM
Practice
LMLL
Novice LL 1
4:30 PM-5:30 PM
Practice
House
Tyke Tier 2 (White)
5:45 PM
vs. London Bandits
House
Tyke Tier 1 (Maroon)
5:45 PM
vs. London Bandits
Girls
Peewee C Girls
7:00 PM-8:00 PM
Practice
LMLL
Atom LL 1 & Atom LL 2
4:30 PM-6:00 PM
Shared Practice
Rep
Atom B Rep
W (5-2)
6:00 PM
vs. Strathroy Jr. Rockets
[A58]
Rep
Peewee B Rep
T (2-2)
7:00 PM
vs. Strathroy Jr. Rockets
[P53]
Rep
Bantam AE
L (1-2)
8:15 PM
vs. St. Marys Rock
[BAE9]
Rep
Midget B
L (1-5)
9:30 PM
vs. Wallaceburg Lakers
[M104]
House
Junior IP
7:00 AM-8:00 AM
Practice
House
Senior IP - Chicago
8:00 AM
vs. House - Senior IP - Detroit
House
Senior IP - Toronto
8:00 AM
vs. House - Senior IP - Montreal
Girls
Novice C Girls
L (0-3)
9:00 AM
vs. Mitchell Meteors C
[NOV-OS-SW-07]
Rep
Atom AE
10:00 AM
vs. Ingersoll Express
Rep
Atom B Rep
11:00 AM-12:00 PM
Practice
Girls
Bantam B Girls
12:00 PM
vs. South Huron Sabres
Rep
Peewee B Rep
5:00 PM-6:00 PM
Practice
Girls
Peewee C Girls
L (1-4)
6:00 PM
vs. Tillsonburg Lightning C
[PW-OS-SW-05]
LMLL
Atom LL 2
7:00 PM-8:00 PM
Practice
Oct 28Oct 29Oct 30Oct 31010203
House
Senior IP
7:00 AM-8:00 AM
Practice
House
Junior IP
8:00 AM-9:00 AM
Practice
Rep
Novice B Rep & Tyke Tier 1 (Maroon)
9:00 AM-10:00 AM
Shared Practice
House
Tyke Tier 2 (White) & Tyke Tier 3 (Blue)
3:00 PM-4:00 PM
Shared Practice
Rep
Bantam AE
4:00 PM-5:00 PM
Practice
LMLL
Atom LL 2
T (2-2)
5:00 PM
vs. Ilderton Jets Blue
[AE113]
Girls
Bantam C Girls
W (3-0)
6:00 PM
vs. Huron Heat C
[BAN-OS-SW-04]
Rep
Novice B Rep
4:30 PM-5:30 PM
Practice
Rep
Atom B Rep
5:30 PM-6:30 PM
Practice
Rep
Bantam B Rep
6:30 PM-8:00 PM
Practice
Rep
Bantam AE
L (0-1)
8:00 PM
vs. St. Thomas Jr Stars
[BAE34]
Rep
Midget B
W (6-2)
9:30 PM
vs. St. Marys Rock
[M109]
Girls
Novice C Girls
4:30 PM-5:30 PM
Practice
Rep
Atom AE
5:30 PM-6:30 PM
Practice
Rep
Peewee AE
6:30 PM-7:30 PM
Practice
Girls
Bantam B Girls
7:30 PM-8:30 PM
Practice
LMLL
Bantam LL
8:30 PM-9:30 PM
Practice
Girls
Midget B Girls
9:30 PM-11:00 PM
Practice
Rep
Bantam AE
7:00 PM-8:00 PM
Practice
LMLL
Novice LL 1
4:30 PM-5:30 PM
Practice
House
Tyke Tier 2 (White)
5:45 PM
vs. Dorchester Dragons 2
[T2534]
House
Tyke Tier 1 (Maroon)
5:45 PM
vs. Dorchester Dragons 1
[T1358]
Rep
Peewee B Rep
7:00 PM-8:00 PM
Practice
LMLL
Atom LL 1 & Atom LL 2
4:30 PM-6:00 PM
Shared Practice
Girls
Atom B Girls
6:00 PM-7:00 PM
Practice
Girls
Peewee C Girls
7:00 PM-8:00 PM
Practice
LMLL
Peewee LL 1
8:00 PM-9:00 PM
Practice
LMLL
Bantam LL
W (6-1)
9:00 PM
vs. St. Thomas Jr Stars Green
[BE053]
House
Senior IP - Chicago
7:00 AM
vs. House - Senior IP - Montreal
House
Senior IP - Toronto
7:00 AM
vs. House - Senior IP - Detroit
House
Junior IP
8:00 AM-9:00 AM
Practice
Girls
Novice C Girls
9:00 AM-10:00 AM
Practice
Girls
Atom B Girls
W (2-1)
10:00 AM
vs. Sarnia Lady Sting
Girls
Peewee C Girls
11:00 AM-12:00 PM
Practice
Girls
Bantam B Girls
12:00 PM
vs. Sarnia Lady Sting
LMLL
Peewee LL 2
5:00 PM-6:00 PM
Practice
LMLL
Atom LL 2
6:00 PM-7:00 PM
Practice
Rep
Bantam B Rep
7:00 PM-8:00 PM
Practice
LMLL
Bantam LL
8:00 PM-9:30 PM
Practice
Girls
Midget B Girls
T (0-0)
9:30 PM
vs. Lambton Attack
04050607080910
House
Junior IP
7:00 AM-8:00 AM
Practice
House
Senior IP
8:00 AM-9:00 AM
Practice
House
Tyke Tier 1/2/3
9:00 AM-10:00 AM
Practice
LMLL
Novice LL 1
W (8-1)
3:00 PM
vs. St. Thomas Jr Stars Green
[NE034]
LMLL
Atom LL 1
W (7-2)
4:00 PM
vs. Aylmer Flames Red
[AE106]
LMLL
Peewee LL 2
5:00 PM
vs. LMLL - Peewee LL 1
[PE110]
Girls
Bantam C Girls
T (2-2)
6:00 PM
vs. Kent County Fillies C
[BAN-OS-SW-06]
Rep
Peewee AE
4:30 PM-5:30 PM
Practice
Rep
Bantam B Rep
5:30 PM-6:30 PM
Practice
Rep
Atom B Rep
W (5-1)
6:30 PM
vs. Belmont Rangers
[A83]
Rep
Peewee B Rep
W (9-3)
7:30 PM
vs. Belmont Rangers
[P78]
Rep
Bantam AE
8:45 PM-9:45 PM
Practice
Rep
Midget B
9:45 PM-11:00 PM
Practice
Girls
Novice C Girls
4:30 PM-5:30 PM
Practice
Rep
Novice B Rep
5:30 PM-6:30 PM
Practice
Rep
Atom AE
6:30 PM-7:30 PM
Practice
Girls
Bantam B Girls
7:30 PM-8:30 PM
Practice
LMLL
Bantam LL
8:30 PM-9:30 PM
Practice
Girls
Midget B Girls
9:30 PM-11:00 PM
Practice
Rep
Novice B Rep
W (9-2)
7:00 PM
vs. Belmont Rangers
[N100]
Girls
Peewee B Girls
8:00 PM-9:30 PM
Practice
LMLL
Novice LL 1
4:30 PM-5:30 PM
Practice
House
Tyke Tier 3 (Blue)
5:45 PM
vs. Mt. Brydges Cougars Orange
[T3114]
House
Tyke Tier 2 (White)
5:45 PM
vs. Mt. Brydges Cougars Red
[T2537]
Girls
Peewee C Girls
7:00 PM-8:00 PM
Practice
LMLL
Atom LL 1 & Atom LL 2
4:30 PM-6:00 PM
Shared Practice
Rep
Atom B Rep
6:00 PM-7:00 PM
Practice
Rep
Peewee B Rep
7:00 PM-8:00 PM
Practice
Rep
Bantam B Rep
W (8-1)
8:15 PM
vs. Belmont Rangers
[B89]
Rep
Midget B
L (2-6)
9:30 PM
vs. Belmont Rangers
[M117]
House
Junior IP
7:00 AM-8:00 AM
Practice
House
Senior IP - Chicago
8:00 AM
vs. House - Senior IP - Toronto
House
Senior IP - Montreal
8:00 AM
vs. House - Senior IP - Detroit
Girls
Novice C Girls
L (0-7)
9:00 AM
vs. North Middlesex Jr. Stars C
[NVCHLRS10]
Girls
Atom B Girls
W (6-1)
10:00 AM
vs. Mooretown Jr Flags
Girls
Peewee B Girls
11:00 AM-12:00 PM
Practice
Girls
Bantam B Girls
12:00 PM
vs. West Oxford
Rep
Peewee B Rep
5:00 PM-6:00 PM
Practice
Rep
Atom AE
W (2-0)
6:00 PM
vs. South Huron Sabres
[AAE55]
Rep
Peewee AE
W (9-3)
7:00 PM
vs. North London Nationals
Rep
Bantam AE
W (3-1)
8:15 PM
vs. South Huron Sabres
[BAE40]
11121314151617
House
Senior IP
7:00 AM-8:00 AM
Practice
House
Junior IP
8:00 AM-9:00 AM
Practice
House
Tyke Tier 1/2/3
9:00 AM-10:00 AM
Practice
LMLL
Novice LL 1
3:00 PM-4:00 PM
Practice
LMLL
Atom LL 2
L (2-6)
4:00 PM
vs. East Lambton Eagles Black
[AB055]
LMLL
Peewee LL 2
T (1-1)
5:00 PM
vs. Dorchester Dragons 2
[PC035]
Girls
Bantam C Girls
6:00 PM-7:00 PM
Practice
Rep
Novice B Rep
4:30 PM-5:30 PM
Practice
Rep
Atom AE
5:30 PM-6:30 PM
Practice
Rep
Peewee B Rep
6:30 PM-7:30 PM
Practice
Rep
Peewee AE
T (2-2)
7:30 PM
vs. South Huron Sabres
[PAE82]
LMLL
Bantam LL
8:30 PM-9:30 PM
Practice
Girls
Midget B Girls
9:30 PM-11:00 PM
Practice
Girls
Novice C Girls
4:30 PM-5:30 PM
Practice
Rep
Atom B Rep
5:30 PM-6:30 PM
Practice
Rep
Bantam AE
6:30 PM-7:30 PM
Practice
Girls
Bantam B Girls
7:30 PM-8:30 PM
Practice
Rep
Bantam B Rep
8:30 PM-9:30 PM
Practice
Rep
Midget B
9:30 PM-11:00 PM
Practice
Rep
Novice B Rep
W (8-0)
7:00 PM
vs. Wallaceburg Lakers
[N113]
Rep
Bantam AE
8:00 PM-9:30 PM
Practice
LMLL
Novice LL 1
4:30 PM-5:30 PM
Practice
House
Tyke Tier 3 (Blue)
5:45 PM
vs. Lambton Shores Predators Black
[T3558]
House
Tyke Tier 1 (Maroon)
5:45 PM
vs. Lambton Shores Predators Red
[T1369]
Girls
Peewee C Girls
7:00 PM-8:00 PM
Practice
LMLL
Atom LL 1 & Atom LL 2
4:30 PM-6:00 PM
Shared Practice
Rep
Atom B Rep
W (5-1)
6:00 PM
vs. North Middlesex Jr. Stars
[A94]
Rep
Peewee B Rep
W (4-1)
7:00 PM
vs. West Lorne Comets
[P91]
Rep
Bantam AE
8:15 PM-9:30 PM
Practice
Rep
Midget B
W (2-1)
9:30 PM
vs. Ilderton Jets
[M125]
House
Senior IP - Chicago
7:00 AM
vs. House - Senior IP - Detroit
House
Senior IP - Montreal
7:00 AM
vs. House - Senior IP - Toronto
House
Junior IP
8:00 AM-9:00 AM
Practice
Rep
Novice B Rep
W (4-1)
9:00 AM
vs. London Nationals
House
Tyke Tier 3 (Blue)
10:15 AM
vs. Lucan Irish
Rep
Midget B
11:30 AM-1:00 PM
Practice
LMLL
Peewee LL 1
5:00 PM-6:00 PM
Practice
Rep
Atom AE
L (2-5)
6:00 PM
vs. Mooretown Jr. Flags
[AAE61]
Girls
Peewee C Girls
7:00 PM-8:00 PM
Practice
Rep
Bantam AE
W (3-2)
8:15 PM
vs. Mooretown Jr. Flags
[BAE45]
18192021222324
House
Junior IP
7:00 AM-8:00 AM
Practice
House
Senior IP
8:00 AM-9:00 AM
Practice
Rep
Novice B Rep & Tyke Tier 1 (Maroon)
9:00 AM-10:00 AM
Shared Practice
LMLL
Atom LL 1
L (3-6)
3:00 PM
vs. South Huron Sabres Red
[AC063]
House
Tyke Tier 2 (White) & Tyke Tier 3 (Blue)
4:00 PM-5:00 PM
Shared Practice
LMLL
Novice LL 1
W (7-2)
5:00 PM
vs. Lambton Shores Predators
[NA025]
Girls
Novice C Girls
W (2-1)
6:00 PM
vs. South Huron Sabres HL
[NVCHLRS11]
Rep
Novice B Rep
4:30 PM-5:30 PM
Practice
Rep
Atom B Rep
5:30 PM-6:30 PM
Practice
Rep
Peewee B Rep
6:30 PM-7:30 PM
Practice
Rep
Bantam B Rep
7:30 PM-8:30 PM
Practice
Rep
Bantam AE
8:30 PM-9:30 PM
Practice
Rep
Midget B
9:30 PM-11:00 PM
Practice
Girls
Novice C Girls
4:30 PM-5:30 PM
Practice
Rep
Atom AE
5:30 PM-6:30 PM
Practice
Rep
Peewee AE
6:30 PM-7:30 PM
Practice
Girls
Bantam B Girls
7:30 PM-8:30 PM
Practice
LMLL
Bantam LL
8:30 PM-9:30 PM
Practice
Girls
Midget B Girls
9:30 PM-11:00 PM
Practice
Rep
Novice B Rep
W (8-0)
7:00 PM
vs. Ilderton Jets
[N125]
Girls
Midget B Girls
W (2-1)
8:00 PM
vs. South Huron Sabres
LMLL
Novice LL 1
4:30 PM-5:30 PM
Practice
House
Tyke Tier 2 (White)
5:45 PM
vs. St. Thomas Jr Stars 2
[T2545]
House
Tyke Tier 1 (Maroon)
5:45 PM
vs. St. Thomas Jr Stars 1
[T1372]
Girls
Peewee C Girls
L (1-2)
7:00 PM
vs. North Middlesex Jr. Stars C
[PWD2RS22]
LMLL
Atom LL 1 & Atom LL 2
4:30 PM-6:00 PM
Shared Practice
Rep
Atom AE
W (4-3)
6:00 PM
vs. St. Thomas Jr Stars
[AAE81]
House
Lambeth Lancers Jr. C
7:00 PM
vs. TBA
House
Junior IP - Montreal & Junior IP - Toronto
7:00 AM-8:00 AM
Shared Practice
House
Junior IP - Boston & Junior IP - Detroit
7:00 AM-8:00 AM
Shared Practice
House
Senior IP - Chicago
8:00 AM
vs. House - Senior IP - Montreal
House
Senior IP - Toronto
8:00 AM
vs. House - Senior IP - Detroit
Rep
Atom AE
9:00 AM-10:00 AM
Practice
Girls
Atom B Girls
W (4-1)
10:00 AM
vs. London Devilettes
Girls
Peewee C Girls
W (2-1)
11:00 AM
vs. Kent County Fillies C
[PWD2RS23]
Girls
Bantam B Girls
12:00 PM
vs. St. Marys Rock
LMLL
Peewee LL 1
5:00 PM-6:00 PM
Practice
LMLL
Novice LL 1
W (6-2)
6:00 PM
vs. Mt. Brydges Cougars Gold
[NA020]
LMLL
Peewee LL 2
W (7-1)
7:00 PM
vs. Port Stanley Jr. Sailors 1
[PC032]
Girls
Midget B Girls
L (0-2)
8:00 PM
vs. South Huron Sabres
252627282930Dec 01
House
Senior IP
7:00 AM-8:00 AM
Practice
House
Junior IP
8:00 AM-9:00 AM
Practice
House
Tyke Tier 1/2/3
9:00 AM-10:00 AM
Practice
LMLL
Peewee LL 2
L (3-4)
3:00 PM
vs. St. Marys Rock 1
[PC031]
LMLL
Peewee LL 1
W (5-3)
4:00 PM
vs. Belmont Rangers
[PB056]
LMLL
Atom LL 1
5:00 PM
vs. LMLL - Atom LL 2
LMLL
Atom LL 1
5:00 PM
vs. North Middlesex Jr. Stars 1
[AC065]
Girls
Peewee C Girls
W (2-0)
6:00 PM
vs. Lambton Attack HL
[PWD2RS17]
Rep
Novice B Rep
4:30 PM-5:30 PM
Practice
Rep
Atom B Rep
5:30 PM-6:30 PM
Practice
Rep
Peewee B Rep
6:30 PM-7:30 PM
Practice
Rep
Bantam B Rep
7:30 PM-8:30 PM
Practice
Rep
Bantam AE
8:30 PM-9:30 PM
Practice
Girls
Midget B Girls
9:30 PM-11:00 PM
Practice
Girls
Novice C Girls
4:30 PM-5:30 PM
Practice
Rep
Atom AE
5:30 PM-6:30 PM
Practice
Rep
Peewee AE
6:30 PM-7:30 PM
Practice
Girls
Bantam B Girls
7:30 PM-8:30 PM
Practice
LMLL
Bantam LL
8:30 PM-9:30 PM
Practice
Rep
Midget B
9:30 PM-11:00 PM
Practice
Rep
Novice B Rep
W (11-0)
7:00 PM
vs. Petrolia Oilers
[N137]
LMLL
Bantam LL
T (3-3)
8:00 PM
vs. Mt. Brydges Cougars Gold
[BB076]
LMLL
Novice LL 1
4:30 PM-5:30 PM
Practice
House
Tyke Tier 3 (Blue)
5:45 PM
vs. St. Marys Rock 3
[T3564]
House
Tyke Tier 2 (White)
5:45 PM
vs. St. Marys Rock 2
[T2550]
Girls
Peewee C Girls
7:00 PM-8:00 PM
Practice
LMLL
Atom LL 1 & Atom LL 2
4:30 PM-6:00 PM
Shared Practice
Rep
Atom AE
W (6-1)
6:00 PM
vs. Dorchester Dragons
[AAE50]
Rep
Peewee B Rep
W (5-3)
7:00 PM
vs. Petrolia Oilers
[P113]
Rep
Bantam B Rep
W (8-1)
8:15 PM
vs. Petrolia Oilers
[B126]
Rep
Midget B
L (0-4)
9:30 PM
vs. Petrolia Oilers
[M136]
House
Senior IP - Chicago
7:00 AM
vs. House - Senior IP - Toronto
House
Senior IP - Montreal
7:00 AM
vs. House - Senior IP - Detroit
House
Junior IP - Detroit
8:00 AM
vs. House - Junior IP - Toronto
House
Junior IP - Boston
8:00 AM
vs. House - Junior IP - Montreal
Girls
Bantam C Girls
L (1-2)
9:00 AM
vs. St. Marys Rock C
[BND1RS22]
Girls
Atom B Girls
W (3-2)
10:00 AM
vs. London Devilettes
Girls
Peewee B Girls
W (4-0)
11:00 AM
vs. Wallaceburg Lakers
Girls
Bantam B Girls
12:00 PM
vs. Bluewater Hawks
Rep
Peewee B Rep
5:00 PM-6:00 PM
Practice
Rep
Atom AE
L (1-4)
6:00 PM
vs. Strathroy Jr. Rockets
[AAE73]
Rep
Peewee AE
L (0-3)
7:00 PM
vs. Strathroy Jr. Rockets
[PAE101]
Dec 02Dec 03Dec 04Dec 05Dec 06Dec 07Dec 08
House
Junior IP
7:00 AM-8:00 AM
Practice
House
Senior IP
8:00 AM-9:00 AM
Practice
Rep
Novice B Rep & Tyke Tier 1 (Maroon)
9:00 AM-10:00 AM
Shared Practice
LMLL
Peewee LL 1
L (0-9)
3:00 PM
vs. Lucan Irish
[PB053]
LMLL
Novice LL 1
W (4-3)
4:00 PM
vs. Ilderton Jets
[NA027]
LMLL
Atom LL 1
L (1-2)
5:00 PM
vs. Mt. Brydges Cougars Gold
[AC066]
Girls
Bantam C Girls
W (3-1)
6:00 PM
vs. Ilderton Jets C
[BND1RS26]
Rep
Novice B Rep
4:30 PM-5:30 PM
Practice
Rep
Atom B Rep
5:30 PM-6:30 PM
Practice
Rep
Peewee B Rep
6:30 PM-7:30 PM
Practice
Rep
Bantam B Rep
W (4-0)
7:30 PM
vs. West Lorne Comets
[B102]
Rep
Bantam AE
9:00 PM-10:00 PM
Practice
Rep
Midget B
10:00 PM-11:00 PM
Practice
Girls
Novice C Girls
4:30 PM-5:30 PM
Practice
Rep
Atom AE
5:30 PM-6:30 PM
Practice
Rep
Peewee AE
6:30 PM-7:30 PM
Practice
LMLL
Bantam LL
7:30 PM-8:30 PM
Practice
Girls
Bantam B Girls
8:30 PM
vs. Lucan Irish
Girls
Midget B Girls
W (1-0)
9:30 PM
vs. Belmont-Aylmer-Dorchester B.A.D. Girls Blazers
Rep
Novice B Rep
W (3-2)
7:00 PM
vs. St. Thomas Jr Stars
[N34]
LMLL
Bantam LL
T (6-6)
8:00 PM
vs. St. Thomas Jr Stars Green
[BB080]
LMLL
Novice LL 1
4:30 PM-5:30 PM
Practice
House
Tyke Tier 2 (White)
5:45 PM
vs. Mt. Brydges Cougars Blue
[T2035]
House
Tyke Tier 1 (Maroon)
5:45 PM
vs. Mt. Brydges Cougars Gold
[T1383]
Girls
Peewee C Girls
7:00 PM-8:00 PM
Practice
LMLL
Atom LL 1 & Atom LL 2
4:30 PM-6:00 PM
Shared Practice
Rep
Atom B Rep
T (2-2)
6:00 PM
vs. St. Marys Rock
[A130]
Rep
Peewee B Rep
T (3-3)
7:00 PM
vs. St. Marys Rock
[P122]
Rep
Bantam B Rep
L (2-3)
8:15 PM
vs. St. Marys Rock
[B139]
Rep
Midget B
9:30 PM-11:00 PM
Practice
House
Junior IP - Montreal
7:00 AM
vs. House - Junior IP - Detroit
House
Junior IP - Boston
7:00 AM
vs. House - Junior IP - Toronto
House
Senior IP - Montreal
8:00 AM
vs. House - Senior IP - Toronto
House
Senior IP - Chicago
8:00 AM
vs. House - Senior IP - Detroit
Rep
Bantam B Rep
9:00 AM-10:00 AM
Practice
Girls
Atom B Girls
T (1-1)
10:00 AM
vs. Lakeshore
Girls
Peewee B Girls
11:00 AM-12:00 PM
Practice
Rep
Novice B Rep
12:00 PM-1:00 PM
Practice
LMLL
Peewee LL 1
5:00 PM-6:00 PM
Practice
Girls
Atom B Girls
6:00 PM-7:00 PM
Practice
Rep
Peewee AE
W (2-0)
7:00 PM
vs. St. Thomas Jr Stars
[PAE110]
Rep
Bantam AE
L (2-4)
8:15 PM
vs. St. Thomas Jr Stars
[BAE58]
Category Sites
Quick Links
Manage Subscriptions
Signup to receive email or text messages for the teams you want to follow.
Venue Details
Google Maps
Lambeth Arena
7112 Beattie Street , London, ON  N6P 1A2
  • Current Season

    72 - 54 - 18
  • All-Time

    1501 - 1173 - 400
Printed from lambethminorhockey.com on Saturday, December 15, 2018 at 12:14 AM