Lambeth Arena, Venues (Lambeth Minor Hockey)

PrintVenue Calendar
<< PrevDecember, 2018Next >>
SunMonTueWedThuFriSat
Nov 18Nov 19Nov 20Nov 21Nov 22Nov 23Nov 24
2018-2019
House
Junior IP
7:00 AM-8:00 AM
Practice
2018-2019
House
Senior IP
8:00 AM-9:00 AM
Practice
2018-2019
Rep
Novice B Rep & Tyke Tier 1 (Maroon)
9:00 AM-10:00 AM
Shared Practice
2018-2019
LMLL
Atom LL 1
L (3-6)
3:00 PM
vs. South Huron Sabres Red
[AC063]
2018-2019
House
Tyke Tier 2 (White) & Tyke Tier 3 (Blue)
4:00 PM-5:00 PM
Shared Practice
2018-2019
LMLL
Novice LL 1
W (7-2)
5:00 PM
vs. Lambton Shores Predators
[NA025]
2018-2019
Girls
Novice C Girls
W (2-1)
6:00 PM
vs. South Huron Sabres HL
[NVCHLRS11]
2018-2019
Rep
Novice B Rep
4:30 PM-5:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Atom B Rep
5:30 PM-6:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Peewee B Rep
6:30 PM-7:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Bantam B Rep
7:30 PM-8:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Bantam AE
8:30 PM-9:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Midget B
9:30 PM-11:00 PM
Practice
2018-2019
Girls
Novice C Girls
4:30 PM-5:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Atom AE
5:30 PM-6:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Peewee AE
6:30 PM-7:30 PM
Practice
2018-2019
Girls
Bantam B Girls
7:30 PM-8:30 PM
Practice
2018-2019
LMLL
Bantam LL
8:30 PM-9:30 PM
Practice
2018-2019
Girls
Midget B Girls
9:30 PM-11:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Novice B Rep
W (8-0)
7:00 PM
vs. Ilderton Jets
[N125]
2018-2019
Girls
Midget B Girls
W (2-1)
8:00 PM
vs. South Huron Sabres
2018-2019
LMLL
Novice LL 1
4:30 PM-5:30 PM
Practice
2018-2019
House
Tyke Tier 1 (Maroon)
5:45 PM
vs. St. Thomas Jr Stars 1
[T1372]
2018-2019
House
Tyke Tier 2 (White)
5:45 PM
vs. St. Thomas Jr Stars 2
[T2545]
2018-2019
Girls
Peewee C Girls
L (1-2)
7:00 PM
vs. North Middlesex Jr. Stars C
[PWD2RS22]
2018-2019
LMLL
Atom LL 1 & Atom LL 2
4:30 PM-6:00 PM
Shared Practice
2018-2019
Rep
Atom AE
W (4-3)
6:00 PM
vs. St. Thomas Jr Stars
[AAE81]
2018-2019
House
Lambeth Lancers Jr. C
7:00 PM
vs. TBA
2018-2019
House
Junior IP - Montreal & Junior IP - Toronto
7:00 AM-8:00 AM
Shared Practice
2018-2019
House
Junior IP - Boston & Junior IP - Detroit
7:00 AM-8:00 AM
Shared Practice
2018-2019
House
Senior IP - Chicago
8:00 AM
vs. House - Senior IP - Montreal
2018-2019
House
Senior IP - Toronto
8:00 AM
vs. House - Senior IP - Detroit
2018-2019
Rep
Atom AE
9:00 AM-10:00 AM
Practice
2018-2019
Girls
Atom B Girls
W (4-1)
10:00 AM
vs. London Devilettes
2018-2019
Girls
Peewee C Girls
W (2-1)
11:00 AM
vs. Kent County Fillies C
[PWD2RS23]
2018-2019
Girls
Bantam B Girls
L (1-3)
12:00 PM
vs. St. Marys Rock
2018-2019
LMLL
Peewee LL 1
5:00 PM-6:00 PM
Practice
2018-2019
LMLL
Novice LL 1
W (6-2)
6:00 PM
vs. Mt. Brydges Cougars Gold
[NA020]
2018-2019
LMLL
Peewee LL 2
W (7-1)
7:00 PM
vs. Port Stanley Jr. Sailors 1
[PC032]
2018-2019
Girls
Midget B Girls
L (0-2)
8:00 PM
vs. South Huron Sabres
Nov 25Nov 26Nov 27Nov 28Nov 29Nov 3001
2018-2019
House
Senior IP
7:00 AM-8:00 AM
Practice
2018-2019
House
Junior IP
8:00 AM-9:00 AM
Practice
2018-2019
House
Tyke Tier 1/2/3
9:00 AM-10:00 AM
Practice
2018-2019
LMLL
Peewee LL 2
L (3-4)
3:00 PM
vs. St. Marys Rock 1
[PC031]
2018-2019
LMLL
Peewee LL 1
W (5-3)
4:00 PM
vs. Belmont Rangers
[PB056]
2018-2019
LMLL
Atom LL 1
5:00 PM
vs. LMLL - Atom LL 2
2018-2019
Girls
Peewee C Girls
W (2-0)
6:00 PM
vs. Lambton Attack HL
[PWD2RS17]
2018-2019
Rep
Novice B Rep
4:30 PM-5:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Atom B Rep
5:30 PM-6:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Peewee B Rep
6:30 PM-7:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Bantam B Rep
7:30 PM-8:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Bantam AE
8:30 PM-9:30 PM
Practice
2018-2019
Girls
Midget B Girls
9:30 PM-11:00 PM
Practice
2018-2019
Girls
Novice C Girls
4:30 PM-5:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Atom AE
5:30 PM-6:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Peewee AE
6:30 PM-7:30 PM
Practice
2018-2019
Girls
Bantam B Girls
7:30 PM-8:30 PM
Practice
2018-2019
LMLL
Bantam LL
8:30 PM-9:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Midget B
9:30 PM-11:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Novice B Rep
W (11-0)
7:00 PM
vs. Petrolia Oilers
[N137]
2018-2019
LMLL
Bantam LL
T (3-3)
8:00 PM
vs. Mt. Brydges Cougars Gold
[BB076]
2018-2019
LMLL
Novice LL 1
4:30 PM-5:30 PM
Practice
2018-2019
House
Tyke Tier 3 (Blue)
5:45 PM
vs. St. Marys Rock 3
[T3564]
2018-2019
House
Tyke Tier 2 (White)
5:45 PM
vs. St. Marys Rock 2
[T2550]
2018-2019
Girls
Peewee C Girls
7:00 PM-8:00 PM
Practice
2018-2019
LMLL
Atom LL 1 & Atom LL 2
4:30 PM-6:00 PM
Shared Practice
2018-2019
Rep
Atom AE
W (6-1)
6:00 PM
vs. Dorchester Dragons
[AAE50]
2018-2019
Rep
Peewee B Rep
W (5-3)
7:00 PM
vs. Petrolia Oilers
[P113]
2018-2019
Rep
Bantam B Rep
W (8-1)
8:15 PM
vs. Petrolia Oilers
[B126]
2018-2019
Rep
Midget B
L (0-4)
9:30 PM
vs. Petrolia Oilers
[M136]
2018-2019
House
Senior IP - Chicago
7:00 AM
vs. House - Senior IP - Toronto
2018-2019
House
Senior IP - Montreal
7:00 AM
vs. House - Senior IP - Detroit
2018-2019
House
Junior IP - Boston
8:00 AM
vs. House - Junior IP - Montreal
2018-2019
House
Junior IP - Detroit
8:00 AM
vs. House - Junior IP - Toronto
2018-2019
Girls
Bantam C Girls
L (1-2)
9:00 AM
vs. St. Marys Rock C
[BND1RS22]
2018-2019
Girls
Atom B Girls
W (3-2)
10:00 AM
vs. London Devilettes
2018-2019
Girls
Peewee B Girls
W (4-0)
11:00 AM
vs. Wallaceburg Lakers
2018-2019
Girls
Bantam B Girls
W (3-0)
12:00 PM
vs. Bluewater Hawks
2018-2019
Rep
Peewee B Rep
5:00 PM-6:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Atom AE
L (1-4)
6:00 PM
vs. Strathroy Jr. Rockets
[AAE73]
2018-2019
Rep
Peewee AE
L (0-3)
7:00 PM
vs. Strathroy Jr. Rockets
[PAE101]
02030405060708
2018-2019
House
Junior IP
7:00 AM-8:00 AM
Practice
2018-2019
House
Senior IP
8:00 AM-9:00 AM
Practice
2018-2019
Rep
Novice B Rep & Tyke Tier 1 (Maroon)
9:00 AM-10:00 AM
Shared Practice
2018-2019
LMLL
Peewee LL 1
L (0-9)
3:00 PM
vs. Lucan Irish
[PB053]
2018-2019
LMLL
Novice LL 1
W (4-3)
4:00 PM
vs. Ilderton Jets
[NA027]
2018-2019
LMLL
Atom LL 1
L (1-2)
5:00 PM
vs. Mt. Brydges Cougars Gold
[AC066]
2018-2019
Girls
Bantam C Girls
W (3-1)
6:00 PM
vs. Ilderton Jets C
[BND1RS26]
2018-2019
Rep
Novice B Rep
4:30 PM-5:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Atom B Rep
5:30 PM-6:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Peewee B Rep
6:30 PM-7:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Bantam B Rep
W (4-0)
7:30 PM
vs. West Lorne Comets
[B102]
2018-2019
Rep
Bantam AE
9:00 PM-10:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Midget B
10:00 PM-11:00 PM
Practice
2018-2019
Girls
Novice C Girls
4:30 PM-5:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Atom AE
5:30 PM-6:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Peewee AE
6:30 PM-7:30 PM
Practice
2018-2019
LMLL
Bantam LL
7:30 PM-8:30 PM
Practice
2018-2019
Girls
Bantam B Girls
W (4-1)
8:30 PM
vs. Lucan Irish
2018-2019
Girls
Midget B Girls
W (1-0)
9:30 PM
vs. Belmont-Aylmer-Dorchester B.A.D. Girls Blazers
2018-2019
Rep
Novice B Rep
W (3-2)
7:00 PM
vs. St. Thomas Jr Stars
[N34]
2018-2019
LMLL
Bantam LL
T (6-6)
8:00 PM
vs. St. Thomas Jr Stars Green
[BB080]
2018-2019
LMLL
Novice LL 1
4:30 PM-5:30 PM
Practice
2018-2019
House
Tyke Tier 1 (Maroon)
5:45 PM
vs. Mt. Brydges Cougars Gold
[T1383]
2018-2019
House
Tyke Tier 2 (White)
5:45 PM
vs. Mt. Brydges Cougars Blue
[T2035]
2018-2019
Girls
Peewee C Girls
7:00 PM-8:00 PM
Practice
2018-2019
LMLL
Atom LL 1 & Atom LL 2
4:30 PM-6:00 PM
Shared Practice
2018-2019
Rep
Atom B Rep
T (2-2)
6:00 PM
vs. St. Marys Rock
[A130]
2018-2019
Rep
Peewee B Rep
T (3-3)
7:00 PM
vs. St. Marys Rock
[P122]
2018-2019
Rep
Bantam B Rep
L (2-3)
8:15 PM
vs. St. Marys Rock
[B139]
2018-2019
Rep
Midget B
9:30 PM-11:00 PM
Practice
2018-2019
House
Junior IP - Montreal
7:00 AM
vs. House - Junior IP - Detroit
2018-2019
House
Junior IP - Boston
7:00 AM
vs. House - Junior IP - Toronto
2018-2019
House
Senior IP - Montreal
8:00 AM
vs. House - Senior IP - Toronto
2018-2019
House
Senior IP - Chicago
8:00 AM
vs. House - Senior IP - Detroit
2018-2019
Rep
Bantam B Rep
9:00 AM-10:00 AM
Practice
2018-2019
Girls
Atom B Girls
T (1-1)
10:00 AM
vs. Lakeshore
2018-2019
Girls
Peewee B Girls
11:00 AM-12:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Novice B Rep
12:00 PM-1:00 PM
Practice
2018-2019
LMLL
Peewee LL 1
5:00 PM-6:00 PM
Practice
2018-2019
Girls
Atom B Girls
6:00 PM-7:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Peewee AE
W (2-0)
7:00 PM
vs. St. Thomas Jr Stars
[PAE110]
2018-2019
Rep
Bantam AE
L (2-4)
8:15 PM
vs. St. Thomas Jr Stars
[BAE58]
09101112131415
2018-2019
House
Senior IP
7:00 AM-8:00 AM
Practice
2018-2019
House
Junior IP
8:00 AM-9:00 AM
Practice
2018-2019
House
Tyke Tier 1/2/3
9:00 AM-10:00 AM
Practice
2018-2019
LMLL
Atom LL 2
L (1-5)
3:00 PM
vs. South Huron Sabres Black
[AB056]
2018-2019
LMLL
Peewee LL 1
L (1-6)
4:00 PM
vs. Mt. Brydges Cougars Red
[PB051]
2018-2019
LMLL
Peewee LL 2
L (1-2)
5:00 PM
vs. North Middlesex Jr. Stars
[PC033]
2018-2019
Girls
Bantam C Girls
W (4-2)
6:00 PM
vs. Kent County Fillies C
[BND1RS28]
2018-2019
House
Tyke Tier 1/2/3
4:30 PM-5:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Atom B Rep
5:30 PM-6:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Peewee B Rep
W (6-1)
6:30 PM
vs. West London Hawks
[WPMD5]
2018-2019
Rep
Bantam B Rep
7:30 PM-8:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Bantam AE
8:30 PM-9:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Midget B
9:30 PM-11:00 PM
Practice
2018-2019
Girls
Novice C Girls
4:30 PM-5:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Atom AE
5:30 PM-6:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Peewee AE
6:30 PM-7:30 PM
Practice
2018-2019
Girls
Bantam B Girls
7:30 PM-8:30 PM
Practice
2018-2019
LMLL
Bantam LL
8:30 PM-9:30 PM
Practice
2018-2019
Girls
Midget B Girls
9:30 PM-11:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Novice B Rep
W (18-1)
7:00 PM
vs. Dorchester Dragons
[N166]
2018-2019
LMLL
Bantam LL
T (6-6)
8:00 PM
vs. Strathroy Jr. Rockets Blue
[BB078]
2018-2019
LMLL
Novice LL 1
4:30 PM-5:30 PM
Practice
2018-2019
House
Tyke Tier 2 (White)
5:45 PM
vs. East Lambton Eagles
[T2036]
2018-2019
House
Tyke Tier 3 (Blue)
5:45 PM
vs. East Lambton Eagles
[T3570]
2018-2019
Girls
Peewee C Girls
7:00 PM-8:00 PM
Practice
2018-2019
LMLL
Atom LL 1 & Atom LL 2
4:30 PM-6:00 PM
Shared Practice
2018-2019
Rep
Atom B Rep
W (8-5)
6:00 PM
vs. North London Nationals
[WAMD4]
2018-2019
Rep
Peewee B Rep
L (1-3)
7:00 PM
vs. North London Nationals
[WPMD4]
2018-2019
Rep
Bantam B Rep
L (2-5)
8:15 PM
vs. Dorchester Dragons
[B151]
2018-2019
Rep
Midget B
L (3-6)
9:30 PM
vs. Dorchester Dragons
[M152]
2018-2019
House
Senior IP - Chicago
7:00 AM
vs. House - Senior IP - Montreal
2018-2019
House
Senior IP - Toronto
7:00 AM
vs. House - Senior IP - Detroit
2018-2019
House
Junior IP - Boston
8:00 AM
vs. House - Junior IP - Detroit
2018-2019
House
Junior IP - Montreal
8:00 AM
vs. House - Junior IP - Toronto
2018-2019
Girls
Novice C Girls
W (2-1)
9:00 AM
vs. St. Thomas Panthers HL
[NVCHLRS09]
2018-2019
Girls
Atom B Girls
L (2-4)
10:00 AM
vs. Chatham Outlaws
2018-2019
Girls
Peewee B Girls
W (3-1)
11:00 AM
vs. Lakeshore
2018-2019
Rep
Novice B Rep & Tyke Tier 1 (Maroon)
12:00 PM-1:00 PM
Shared Practice
2018-2019
House
Lambeth Canadiens - Oldtimers
5:00 PM-6:00 PM
Canadiens Holiday Skate
2018-2019
Rep
Atom AE
L (1-2)
6:00 PM
vs. Mt. Brydges Cougars
[AAE88]
2018-2019
Rep
Peewee AE
W (3-0)
7:00 PM
vs. Strathroy #2 Jr. Rockets
[PAE2]
2018-2019
Rep
Bantam AE
L (1-3)
8:15 PM
vs. Mt. Brydges Cougars
[BAE63]
2018-2019
Girls
Midget B Girls
T (1-1)
9:30 PM
vs. Kent County Fillies
16171819202122
2018-2019
House
Junior IP
7:00 AM-8:00 AM
Practice
2018-2019
House
Senior IP
8:00 AM-9:00 AM
Practice
2018-2019
Rep
Novice B Rep & Tyke Tier 1 (Maroon)
9:00 AM-10:00 AM
Shared Practice
2018-2019
LMLL
Novice LL 1
T (2-2)
3:00 PM
vs. Port Stanley Jr. Sailors
[NA021]
2018-2019
LMLL
Atom LL 1
L (1-2)
4:00 PM
vs. North Middlesex Jr. Stars 2
[AC064]
2018-2019
LMLL
Atom LL 2
L (1-4)
5:00 PM
vs. Point Edward Blackhawks
[AB058]
2018-2019
Girls
Peewee C Girls
L (1-2)
6:00 PM
vs. Huron Heat C
[PWD2RS18]
2018-2019
Rep
Novice B Rep
4:30 PM-5:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Atom B Rep
5:30 PM-6:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Peewee B Rep
6:30 PM-7:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Bantam B Rep
7:30 PM-8:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Bantam AE
L (0-3)
8:30 PM
vs. Strathroy Jr. Rockets
[BAE25]
2018-2019
Girls
Midget B Girls
9:30 PM-11:00 PM
Practice
2018-2019
Girls
Novice C Girls
4:30 PM-5:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Atom AE
5:30 PM-6:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Peewee AE
6:30 PM-7:30 PM
Practice
2018-2019
Girls
Bantam B Girls
W (3-0)
7:30 PM
vs. St. Marys Rock
2018-2019
LMLL
Bantam LL
8:30 PM-9:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Midget B
9:30 PM-11:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Novice B Rep
T (1-1)
7:00 PM
vs. Mt. Brydges Cougars
[N180]
2018-2019
LMLL
Bantam LL
L (2-4)
8:00 PM
vs. Dorchester Dragons 1
[BB082]
2018-2019
LMLL
Novice LL 1
4:30 PM-5:30 PM
Practice
2018-2019
House
Tyke Tier 3 (Blue)
5:45 PM
vs. Port Stanley Jr. Sailors Blue
[T3574]
2018-2019
House
Tyke Tier 1 (Maroon)
5:45 PM
vs. Port Stanley Jr. Sailors Red
[T1391]
2018-2019
Girls
Peewee C Girls
W (2-1)
7:00 PM
vs. Lambton Attack HL
[PWD2RS20]
2018-2019
LMLL
Atom LL 1 & Atom LL 2
4:30 PM-6:00 PM
Shared Practice
2018-2019
Rep
Atom B Rep
W (7-0)
6:00 PM
vs. West London Hawks
[WAMD5]
2018-2019
Girls
Atom B Girls
W (5-1)
7:00 PM
vs. Mooretown Jr Flags
2018-2019
Rep
Bantam B Rep
W (5-1)
8:15 PM
vs. Mt. Brydges Cougars
[B165]
2018-2019
Rep
Midget B
L (0-3)
9:30 PM
vs. Mt. Brydges Cougars
[M158]
2018-2019
House
Junior IP - Detroit
7:00 AM
vs. House - Junior IP - Toronto
2018-2019
House
Junior IP - Montreal
7:00 AM
vs. House - Junior IP - Boston
2018-2019
House
Senior IP - Montreal
8:00 AM
vs. House - Senior IP - Detroit
2018-2019
House
Senior IP - Chicago
8:00 AM
vs. House - Senior IP - Toronto
2018-2019
Girls
Novice C Girls
W (3-2)
9:00 AM
vs. North Middlesex Jr. Stars C
[NVCHLRS13]
2018-2019
Girls
Atom B Girls
L (1-3)
10:00 AM
vs. South Huron Sabres
2018-2019
Girls
Peewee B Girls
11:00 AM-12:00 PM
Practice
2018-2019
Girls
Bantam C Girls
12:00 PM-1:00 PM
Practice
2018-2019
LMLL
Peewee LL 1
5:00 PM-6:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Atom AE
W (12-1)
6:00 PM
vs. Petrolia Oilers
[AAE97]
2018-2019
Rep
Peewee AE
W (3-2)
7:00 PM
vs. Dorchester Dragons
[PAE128]
2018-2019
Rep
Midget B
8:00 PM-9:30 PM
Practice
23242526272829
2018-2019
House
Senior IP
7:00 AM-8:00 AM
Practice
2018-2019
House
Junior IP
8:00 AM-9:00 AM
Practice
2018-2019
Rep
Novice B Rep
9:00 AM-10:00 AM
Practice
2018-2019
House
Tyke Tier 1/2/3
10:00 AM-11:00 AM
Practice
2018-2019
Girls
Peewee C Girls
L (0-1)
11:00 AM
vs. Huron Heat C
[PWD2RS21]
2018-2019
Rep
Bantam AE
12:00 PM-1:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Bantam B Rep
1:00 PM-2:00 PM
Practice
2018-2019
LMLL
Peewee LL 1
W (4-2)
3:00 PM
vs. Port Stanley Jr. Sailors 2
[PB050]
2018-2019
LMLL
Peewee LL 2
L (3-4)
4:00 PM
vs. East Lambton Eagles Black
[PC034]
2018-2019
LMLL
Novice LL 1
5:00 PM-6:00 PM
Practice
2018-2019
LMLL
Bantam LL
6:00 PM-7:00 PM
Practice
2018-2019
Girls
Novice C Girls
6:00 PM-7:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Novice B Rep
7:00 PM-8:30 PM
Practice
2018-2019
LMLL
Bantam LL
8:30 PM-10:00 PM
Practice
2018-2019
LMLL
Novice LL 1
4:30 PM-5:30 PM
Practice
2018-2019
House
Tyke Tier 2 (White)
5:45 PM
vs. Strathroy Jr. Rockets Blue
[T2563]
2018-2019
House
Tyke Tier 1 (Maroon)
5:45 PM
vs. Strathroy Jr. Rockets Red
[T1396]
2018-2019
Girls
Bantam C Girls
7:00 PM-8:00 PM
Practice
2018-2019
LMLL
Atom LL 1 & Atom LL 2
4:30 PM-6:00 PM
Shared Practice
2018-2019
LMLL
Peewee LL 2
6:00 PM-7:00 PM
Practice
2018-2019
LMLL
Peewee LL 1
L (1-9)
7:00 PM
vs. East Lambton Eagles White
[PB054]
2018-2019
Rep
Peewee B Rep
8:00 PM-9:00 PM
Practice
2018-2019
House
Senior IP - Chicago
7:00 AM
vs. House - Senior IP - Detroit
2018-2019
House
Senior IP - Toronto
7:00 AM
vs. House - Senior IP - Montreal
2018-2019
House
Junior IP - Boston
8:00 AM
vs. House - Junior IP - Toronto
2018-2019
House
Junior IP - Montreal
8:00 AM
vs. House - Junior IP - Detroit
2018-2019
Girls
Novice C Girls
W (4-1)
9:00 AM
vs. St. Thomas Panthers HL
[NVCHLRS14]
2018-2019
Girls
Bantam C Girls
L (1-3)
10:00 AM
vs. South Huron Sabres C
[BND1RS23]
2018-2019
Girls
Peewee B Girls
11:00 AM-12:00 PM
Practice
2018-2019
Girls
Bantam B Girls
W (2-1)
12:00 PM
vs. Wallaceburg Lakers
2018-2019
LMLL
Peewee LL 1
5:00 PM-6:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Peewee B Rep
6:00 PM-7:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Novice B Rep
7:00 PM-8:00 PM
Practice
3031Jan 01Jan 02Jan 03Jan 04Jan 05
2018-2019
House
Junior IP
7:00 AM-8:00 AM
Practice
2018-2019
House
Senior IP
8:00 AM-9:00 AM
Practice
2018-2019
House
Tyke Tier 1/2/3
9:00 AM-10:00 AM
Practice
2018-2019
LMLL
Atom LL 1
W (7-2)
3:00 PM
vs. Aylmer Flames Red
[AC061]
2018-2019
LMLL
Atom LL 2
L (0-7)
4:00 PM
vs. Lucan Irish White
[AB059]
2018-2019
LMLL
Peewee LL 1
W (4-1)
5:00 PM
vs. South Huron Sabres
[PB049]
2018-2019
Rep
Peewee AE
6:00 PM-7:00 PM
Practice
2018-2019
LMLL
Peewee LL 1
7:00 PM-8:00 PM
Practice
2018-2019
LMLL
Bantam LL
W (4-2)
8:00 PM
vs. St. Marys Rock
[BB079]
2018-2019
LMLL
Novice LL 1
4:30 PM-5:30 PM
Practice
2018-2019
House
Tyke Tier 2 (White)
5:45 PM
vs. South Huron Sabres Red
[T2568]
2018-2019
House
Tyke Tier 3 (Blue)
5:45 PM
vs. South Huron Sabres Black
[T3578]
2018-2019
Girls
Peewee C Girls
7:00 PM-8:00 PM
Practice
2018-2019
LMLL
Atom LL 1 & Atom LL 2
4:30 PM-6:00 PM
Shared Practice
2018-2019
Rep
Midget B
6:00 PM-7:00 PM
Practice
2018-2019
House
Lambeth Lancers Jr. C
7:00 PM
vs. TBA
2018-2019
House
Junior IP - Montreal
7:00 AM
vs. House - Junior IP - Toronto
2018-2019
House
Junior IP - Boston
7:00 AM
vs. House - Junior IP - Detroit
2018-2019
House
Senior IP - Toronto
8:00 AM
vs. House - Senior IP - Detroit
2018-2019
House
Senior IP - Chicago
8:00 AM
vs. House - Senior IP - Montreal
2018-2019
Girls
Novice C Girls
9:00 AM-10:00 AM
Practice
2018-2019
Girls
Atom B Girls
L (0-1)
10:00 AM
vs. South Huron Sabres
2018-2019
Girls
Peewee C Girls
L (1-3)
11:00 AM
vs. Lucan Irish C
[PWD2RS16]
2018-2019
Rep
Bantam B Rep
12:00 PM-1:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Novice B Rep
5:00 PM-6:00 PM
Practice
2018-2019
LMLL
Atom LL 2
L (1-4)
6:00 PM
vs. Port Stanley Jr. Sailors
[AB057]
2018-2019
LMLL
Peewee LL 2
T (5-5)
7:00 PM
vs. Strathroy Jr. Rockets Red
[PC036]
2018-2019
Rep
Peewee B Rep
L (2-3)
8:00 PM
vs. Mt. Brydges Cougars
2018-2019
Girls
Midget B Girls
L (0-2)
9:30 PM
vs. West Oxford
Jan 06Jan 07Jan 08Jan 09Jan 10Jan 11Jan 12
2018-2019
House
Senior IP
7:00 AM-8:00 AM
Practice
2018-2019
House
Junior IP
8:00 AM-9:00 AM
Practice
2018-2019
Rep
Novice B Rep & Tyke Tier 1 (Maroon)
9:00 AM-10:00 AM
Shared Practice
2018-2019
LMLL
Peewee LL 2
W (5-0)
3:00 PM
vs. Strathroy Jr. Rockets Blue
[PC030]
2018-2019
LMLL
Novice LL 1
W (3-2)
4:00 PM
vs. St. Thomas Jr Stars Green
[NA023]
2018-2019
Rep
Peewee B Rep
W (4-2)
5:00 PM
vs. Ilderton Jets
2018-2019
Rep
Atom B Rep
6:00 PM-7:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Novice B Rep
4:30 PM-5:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Atom B Rep
5:30 PM-6:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Peewee B Rep
6:30 PM-7:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Bantam B Rep
7:30 PM-8:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Bantam AE
8:30 PM-9:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Midget B
9:30 PM-11:00 PM
Practice
2018-2019
Girls
Novice C Girls
4:30 PM-5:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Atom AE
5:30 PM-6:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Peewee AE
6:30 PM-7:30 PM
Practice
2018-2019
Girls
Bantam B Girls
7:30 PM-8:30 PM
Practice
2018-2019
LMLL
Bantam LL
8:30 PM-9:30 PM
Practice
2018-2019
Girls
Midget B Girls
L (1-2)
9:30 PM
vs. St. Thomas Panthers
2018-2019
Rep
Bantam B Rep
7:00 PM-8:00 PM
Practice
2018-2019
LMLL
Bantam LL
W (4-0)
8:00 PM
vs. St. Thomas Jr Stars White
[BB081]
2018-2019
LMLL
Novice LL 1
4:30 PM-5:30 PM
Practice
2018-2019
House
Tyke Tier 1 (Maroon)
5:45 PM
vs. Strathroy Jr. Rockets Red
[T1227]
2018-2019
House
Tyke Tier 3 (Blue)
5:45 PM
vs. Strathroy Jr. Rockets Black
[T3401]
2018-2019
Girls
Peewee C Girls
7:00 PM-8:00 PM
Practice
2018-2019
LMLL
Atom LL 1 & Atom LL 2
4:30 PM-6:00 PM
Shared Practice
2018-2019
Rep
Atom B Rep
6:00 PM-7:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Peewee B Rep
L (3-5)
7:00 PM
vs. London Jr. Mustangs White
2018-2019
Rep
Bantam B Rep
L (2-3)
8:15 PM
vs. South Huron Sabres
2018-2019
Rep
Midget B
9:30 PM-11:00 PM
Practice
2018-2019
House
Senior IP - Chicago
7:00 AM
vs. House - Senior IP - Toronto
2018-2019
House
Senior IP - Montreal
7:00 AM
vs. House - Senior IP - Detroit
2018-2019
House
Junior IP - Toronto
8:00 AM
vs. House - Junior IP - Detroit
2018-2019
House
Junior IP - Montreal
8:00 AM
vs. House - Junior IP - Boston
2018-2019
Girls
Novice C Girls
T (2-2)
9:00 AM
vs. Stratford Aces C
[NVCHLRS15]
2018-2019
Girls
Atom B Girls
W (3-1)
10:00 AM
vs. St. Thomas Panthers
2018-2019
Girls
Peewee B Girls
11:00 AM-12:00 PM
Practice
2018-2019
Girls
Peewee C Girls
12:00 PM-1:00 PM
Practice
2018-2019
LMLL
Peewee LL 1
5:00 PM-6:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Atom B Rep
6:00 PM-7:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Peewee AE
W (3-2)
7:00 PM
vs. St. Thomas #2 Jr Stars
[O-PAE3-B01]
2018-2019
Girls
Midget B Girls
T (2-2)
8:30 PM
vs. Kent County Fillies
Quick Links
Manage Subscriptions
Signup to receive email or text messages for the teams you want to follow.
Venue Details
Google Maps
Lambeth Arena
7112 Beattie Street , London, ON  N6P 1A2
  • Current Season

    No Scores Reported
  • All-Time

    1599 - 1259 - 420
Printed from lambethminorhockey.com on Tuesday, June 25, 2019 at 8:11 AM