Lambeth Arena, Venues (Lambeth Minor Hockey)

PrintVenue Calendar
<< PrevDecember, 2018Next >>
SunMonTueWedThuFriSat
Nov 18Nov 19Nov 20Nov 21Nov 22Nov 23Nov 24
House
Junior IP
7:00 AM-8:00 AM
Practice
House
Senior IP
8:00 AM-9:00 AM
Practice
Rep
Novice B Rep & Tyke Tier 1 (Maroon)
9:00 AM-10:00 AM
Shared Practice
LMLL
Atom LL 1
L (3-6)
3:00 PM
vs. South Huron Sabres Red
[AC063]
House
Tyke Tier 2 (White) & Tyke Tier 3 (Blue)
4:00 PM-5:00 PM
Shared Practice
LMLL
Novice LL 1
W (7-2)
5:00 PM
vs. Lambton Shores Predators
[NA025]
Girls
Novice C Girls
W (2-1)
6:00 PM
vs. South Huron Sabres HL
[NVCHLRS11]
Rep
Novice B Rep
4:30 PM-5:30 PM
Practice
Rep
Atom B Rep
5:30 PM-6:30 PM
Practice
Rep
Peewee B Rep
6:30 PM-7:30 PM
Practice
Rep
Bantam B Rep
7:30 PM-8:30 PM
Practice
Rep
Bantam AE
8:30 PM-9:30 PM
Practice
Rep
Midget B
9:30 PM-11:00 PM
Practice
Girls
Novice C Girls
4:30 PM-5:30 PM
Practice
Rep
Atom AE
5:30 PM-6:30 PM
Practice
Rep
Peewee AE
6:30 PM-7:30 PM
Practice
Girls
Bantam B Girls
7:30 PM-8:30 PM
Practice
LMLL
Bantam LL
8:30 PM-9:30 PM
Practice
Girls
Midget B Girls
9:30 PM-11:00 PM
Practice
Rep
Novice B Rep
W (8-0)
7:00 PM
vs. Ilderton Jets
[N125]
Girls
Midget B Girls
W (2-1)
8:00 PM
vs. South Huron Sabres
LMLL
Novice LL 1
4:30 PM-5:30 PM
Practice
House
Tyke Tier 1 (Maroon)
5:45 PM
vs. St. Thomas Jr Stars 1
[T1372]
House
Tyke Tier 2 (White)
5:45 PM
vs. St. Thomas Jr Stars 2
[T2545]
Girls
Peewee C Girls
L (1-2)
7:00 PM
vs. North Middlesex Jr. Stars C
[PWD2RS22]
LMLL
Atom LL 1 & Atom LL 2
4:30 PM-6:00 PM
Shared Practice
Rep
Atom AE
W (4-3)
6:00 PM
vs. St. Thomas Jr Stars
[AAE81]
House
Lambeth Lancers Jr. C
7:00 PM
vs. TBA
House
Junior IP - Montreal & Junior IP - Toronto
7:00 AM-8:00 AM
Shared Practice
House
Junior IP - Boston & Junior IP - Detroit
7:00 AM-8:00 AM
Shared Practice
House
Senior IP - Chicago
8:00 AM
vs. House - Senior IP - Montreal
House
Senior IP - Toronto
8:00 AM
vs. House - Senior IP - Detroit
Rep
Atom AE
9:00 AM-10:00 AM
Practice
Girls
Atom B Girls
W (4-1)
10:00 AM
vs. London Devilettes
Girls
Peewee C Girls
W (2-1)
11:00 AM
vs. Kent County Fillies C
[PWD2RS23]
Girls
Bantam B Girls
12:00 PM
vs. St. Marys Rock
LMLL
Peewee LL 1
5:00 PM-6:00 PM
Practice
LMLL
Novice LL 1
W (6-2)
6:00 PM
vs. Mt. Brydges Cougars Gold
[NA020]
LMLL
Peewee LL 2
W (7-1)
7:00 PM
vs. Port Stanley Jr. Sailors 1
[PC032]
Girls
Midget B Girls
L (0-2)
8:00 PM
vs. South Huron Sabres
Nov 25Nov 26Nov 27Nov 28Nov 29Nov 3001
House
Senior IP
7:00 AM-8:00 AM
Practice
House
Junior IP
8:00 AM-9:00 AM
Practice
House
Tyke Tier 1/2/3
9:00 AM-10:00 AM
Practice
LMLL
Peewee LL 2
L (3-4)
3:00 PM
vs. St. Marys Rock 1
[PC031]
LMLL
Peewee LL 1
W (5-3)
4:00 PM
vs. Belmont Rangers
[PB056]
LMLL
Atom LL 1
5:00 PM
vs. North Middlesex Jr. Stars 1
[AC065]
LMLL
Atom LL 1
5:00 PM
vs. LMLL - Atom LL 2
Girls
Peewee C Girls
W (2-0)
6:00 PM
vs. Lambton Attack HL
[PWD2RS17]
Rep
Novice B Rep
4:30 PM-5:30 PM
Practice
Rep
Atom B Rep
5:30 PM-6:30 PM
Practice
Rep
Peewee B Rep
6:30 PM-7:30 PM
Practice
Rep
Bantam B Rep
7:30 PM-8:30 PM
Practice
Rep
Bantam AE
8:30 PM-9:30 PM
Practice
Girls
Midget B Girls
9:30 PM-11:00 PM
Practice
Girls
Novice C Girls
4:30 PM-5:30 PM
Practice
Rep
Atom AE
5:30 PM-6:30 PM
Practice
Rep
Peewee AE
6:30 PM-7:30 PM
Practice
Girls
Bantam B Girls
7:30 PM-8:30 PM
Practice
LMLL
Bantam LL
8:30 PM-9:30 PM
Practice
Rep
Midget B
9:30 PM-11:00 PM
Practice
Rep
Novice B Rep
W (11-0)
7:00 PM
vs. Petrolia Oilers
[N137]
LMLL
Bantam LL
T (3-3)
8:00 PM
vs. Mt. Brydges Cougars Gold
[BB076]
LMLL
Novice LL 1
4:30 PM-5:30 PM
Practice
House
Tyke Tier 3 (Blue)
5:45 PM
vs. St. Marys Rock 3
[T3564]
House
Tyke Tier 2 (White)
5:45 PM
vs. St. Marys Rock 2
[T2550]
Girls
Peewee C Girls
7:00 PM-8:00 PM
Practice
LMLL
Atom LL 1 & Atom LL 2
4:30 PM-6:00 PM
Shared Practice
Rep
Atom AE
W (6-1)
6:00 PM
vs. Dorchester Dragons
[AAE50]
Rep
Peewee B Rep
W (5-3)
7:00 PM
vs. Petrolia Oilers
[P113]
Rep
Bantam B Rep
W (8-1)
8:15 PM
vs. Petrolia Oilers
[B126]
Rep
Midget B
L (0-4)
9:30 PM
vs. Petrolia Oilers
[M136]
House
Senior IP - Chicago
7:00 AM
vs. House - Senior IP - Toronto
House
Senior IP - Montreal
7:00 AM
vs. House - Senior IP - Detroit
House
Junior IP - Boston
8:00 AM
vs. House - Junior IP - Montreal
House
Junior IP - Detroit
8:00 AM
vs. House - Junior IP - Toronto
Girls
Bantam C Girls
L (1-2)
9:00 AM
vs. St. Marys Rock C
[BND1RS22]
Girls
Atom B Girls
W (3-2)
10:00 AM
vs. London Devilettes
Girls
Peewee B Girls
W (4-0)
11:00 AM
vs. Wallaceburg Lakers
Girls
Bantam B Girls
12:00 PM
vs. Bluewater Hawks
Rep
Peewee B Rep
5:00 PM-6:00 PM
Practice
Rep
Atom AE
L (1-4)
6:00 PM
vs. Strathroy Jr. Rockets
[AAE73]
Rep
Peewee AE
L (0-3)
7:00 PM
vs. Strathroy Jr. Rockets
[PAE101]
02030405060708
House
Junior IP
7:00 AM-8:00 AM
Practice
House
Senior IP
8:00 AM-9:00 AM
Practice
Rep
Novice B Rep & Tyke Tier 1 (Maroon)
9:00 AM-10:00 AM
Shared Practice
LMLL
Peewee LL 1
L (0-9)
3:00 PM
vs. Lucan Irish
[PB053]
LMLL
Novice LL 1
W (4-3)
4:00 PM
vs. Ilderton Jets
[NA027]
LMLL
Atom LL 1
L (1-2)
5:00 PM
vs. Mt. Brydges Cougars Gold
[AC066]
Girls
Bantam C Girls
W (3-1)
6:00 PM
vs. Ilderton Jets C
[BND1RS26]
Rep
Novice B Rep
4:30 PM-5:30 PM
Practice
Rep
Atom B Rep
5:30 PM-6:30 PM
Practice
Rep
Peewee B Rep
6:30 PM-7:30 PM
Practice
Rep
Bantam B Rep
W (4-0)
7:30 PM
vs. West Lorne Comets
[B102]
Rep
Bantam AE
9:00 PM-10:00 PM
Practice
Rep
Midget B
10:00 PM-11:00 PM
Practice
Girls
Novice C Girls
4:30 PM-5:30 PM
Practice
Rep
Atom AE
5:30 PM-6:30 PM
Practice
Rep
Peewee AE
6:30 PM-7:30 PM
Practice
LMLL
Bantam LL
7:30 PM-8:30 PM
Practice
Girls
Bantam B Girls
8:30 PM
vs. Lucan Irish
Girls
Midget B Girls
W (1-0)
9:30 PM
vs. Belmont-Aylmer-Dorchester B.A.D. Girls Blazers
Rep
Novice B Rep
W (3-2)
7:00 PM
vs. St. Thomas Jr Stars
[N34]
LMLL
Bantam LL
T (6-6)
8:00 PM
vs. St. Thomas Jr Stars Green
[BB080]
LMLL
Novice LL 1
4:30 PM-5:30 PM
Practice
House
Tyke Tier 2 (White)
5:45 PM
vs. Mt. Brydges Cougars Blue
[T2035]
House
Tyke Tier 1 (Maroon)
5:45 PM
vs. Mt. Brydges Cougars Gold
[T1383]
Girls
Peewee C Girls
7:00 PM-8:00 PM
Practice
LMLL
Atom LL 1 & Atom LL 2
4:30 PM-6:00 PM
Shared Practice
Rep
Atom B Rep
T (2-2)
6:00 PM
vs. St. Marys Rock
[A130]
Rep
Peewee B Rep
T (3-3)
7:00 PM
vs. St. Marys Rock
[P122]
Rep
Bantam B Rep
L (2-3)
8:15 PM
vs. St. Marys Rock
[B139]
Rep
Midget B
9:30 PM-11:00 PM
Practice
House
Junior IP - Montreal
7:00 AM
vs. House - Junior IP - Detroit
House
Junior IP - Boston
7:00 AM
vs. House - Junior IP - Toronto
House
Senior IP - Montreal
8:00 AM
vs. House - Senior IP - Toronto
House
Senior IP - Chicago
8:00 AM
vs. House - Senior IP - Detroit
Rep
Bantam B Rep
9:00 AM-10:00 AM
Practice
Girls
Atom B Girls
T (1-1)
10:00 AM
vs. Lakeshore
Girls
Peewee B Girls
11:00 AM-12:00 PM
Practice
Rep
Novice B Rep
12:00 PM-1:00 PM
Practice
LMLL
Peewee LL 1
5:00 PM-6:00 PM
Practice
Girls
Atom B Girls
6:00 PM-7:00 PM
Practice
Rep
Peewee AE
W (2-0)
7:00 PM
vs. St. Thomas Jr Stars
[PAE110]
Rep
Bantam AE
L (2-4)
8:15 PM
vs. St. Thomas Jr Stars
[BAE58]
09101112131415
House
Senior IP
7:00 AM-8:00 AM
Practice
House
Junior IP
8:00 AM-9:00 AM
Practice
House
Tyke Tier 1/2/3
9:00 AM-10:00 AM
Practice
LMLL
Atom LL 2
L (1-5)
3:00 PM
vs. South Huron Sabres Black
[AB056]
LMLL
Peewee LL 1
L (1-6)
4:00 PM
vs. Mt. Brydges Cougars Red
[PB051]
LMLL
Peewee LL 2
L (1-2)
5:00 PM
vs. North Middlesex Jr. Stars
[PC033]
Girls
Bantam C Girls
W (4-2)
6:00 PM
vs. Kent County Fillies C
[BND1RS28]
House
Tyke Tier 1/2/3
4:30 PM-5:30 PM
Practice
Rep
Atom B Rep
5:30 PM-6:30 PM
Practice
Rep
Peewee B Rep
W (6-1)
6:30 PM
vs. West London Hawks
[WPMD5]
Rep
Bantam B Rep
7:30 PM-8:30 PM
Practice
Rep
Bantam AE
8:30 PM-9:30 PM
Practice
Rep
Midget B
9:30 PM-11:00 PM
Practice
Girls
Novice C Girls
4:30 PM-5:30 PM
Practice
Rep
Atom AE
5:30 PM-6:30 PM
Practice
Rep
Peewee AE
6:30 PM-7:30 PM
Practice
Girls
Bantam B Girls
7:30 PM-8:30 PM
Practice
LMLL
Bantam LL
8:30 PM-9:30 PM
Practice
Girls
Midget B Girls
9:30 PM-11:00 PM
Practice
Rep
Novice B Rep
W (18-1)
7:00 PM
vs. Dorchester Dragons
[N166]
LMLL
Bantam LL
T (6-6)
8:00 PM
vs. Strathroy Jr. Rockets Blue
[BB078]
LMLL
Novice LL 1
4:30 PM-5:30 PM
Practice
House
Tyke Tier 2 (White)
5:45 PM
vs. East Lambton Eagles
[T2036]
House
Tyke Tier 3 (Blue)
5:45 PM
vs. East Lambton Eagles
[T3570]
Girls
Peewee C Girls
7:00 PM-8:00 PM
Practice
LMLL
Atom LL 1 & Atom LL 2
4:30 PM-6:00 PM
Shared Practice
Rep
Atom B Rep
W (8-5)
6:00 PM
vs. North London Nationals
[WAMD4]
Rep
Peewee B Rep
L (1-3)
7:00 PM
vs. North London Nationals
[WPMD4]
Rep
Bantam B Rep
L (2-5)
8:15 PM
vs. Dorchester Dragons
[B151]
Rep
Midget B
9:30 PM
vs. Dorchester Dragons
[M152]
House
Senior IP - Chicago
7:00 AM
vs. House - Senior IP - Montreal
House
Senior IP - Toronto
7:00 AM
vs. House - Senior IP - Detroit
House
Junior IP - Boston
8:00 AM
vs. House - Junior IP - Detroit
House
Junior IP - Montreal
8:00 AM
vs. House - Junior IP - Toronto
Girls
Novice C Girls
9:00 AM
vs. St. Thomas Panthers HL
[NVCHLRS09]
Girls
Atom B Girls
10:00 AM
vs. Chatham Outlaws
Girls
Peewee B Girls
11:00 AM
vs. Lakeshore
House
Lambeth Canadiens - Oldtimers
5:00 PM-6:00 PM
Canadiens Holiday Skate
Rep
Atom AE
6:00 PM
vs. Mt. Brydges Cougars
[AAE88]
Rep
Peewee AE
7:00 PM
vs. Strathroy #2 Jr. Rockets
[PAE2]
Rep
Bantam AE
8:15 PM
vs. Mt. Brydges Cougars
[BAE63]
Girls
Midget B Girls
9:30 PM
vs. Kent County Fillies
16171819202122
House
Junior IP
7:00 AM-8:00 AM
Practice
House
Senior IP
8:00 AM-9:00 AM
Practice
Rep
Novice B Rep & Tyke Tier 1 (Maroon)
9:00 AM-10:00 AM
Shared Practice
LMLL
Novice LL 1
3:00 PM
vs. Port Stanley Jr. Sailors
[NA021]
LMLL
Atom LL 1
4:00 PM
vs. North Middlesex Jr. Stars 2
[AC064]
LMLL
Atom LL 2
5:00 PM
vs. Point Edward Blackhawks
[AB058]
Girls
Peewee C Girls
6:00 PM
vs. Huron Heat C
[PWD2RS18]
Rep
Novice B Rep
4:30 PM-5:30 PM
Practice
Rep
Atom B Rep
5:30 PM-6:30 PM
Practice
Rep
Peewee B Rep
6:30 PM-7:30 PM
Practice
Rep
Bantam B Rep
7:30 PM-8:30 PM
Practice
Rep
Bantam AE
8:30 PM
vs. Strathroy Jr. Rockets
[BAE25]
Girls
Midget B Girls
9:30 PM-11:00 PM
Practice
Girls
Novice C Girls
4:30 PM-5:30 PM
Practice
Rep
Atom AE
5:30 PM-6:30 PM
Practice
Rep
Peewee AE
6:30 PM-7:30 PM
Practice
Girls
Bantam B Girls
7:30 PM
vs. St. Marys Rock
LMLL
Bantam LL
8:30 PM-9:30 PM
Practice
Rep
Midget B
9:30 PM-11:00 PM
Practice
Rep
Novice B Rep
7:00 PM
vs. Mt. Brydges Cougars
[N180]
LMLL
Bantam LL
8:00 PM
vs. Dorchester Dragons 1
[BB082]
LMLL
Novice LL 1
4:30 PM-5:30 PM
Practice
House
Tyke Tier 1 (Maroon)
5:45 PM
vs. Port Stanley Jr. Sailors Red
[T1391]
House
Tyke Tier 3 (Blue)
5:45 PM
vs. Port Stanley Jr. Sailors Blue
[T3574]
Girls
Peewee C Girls
7:00 PM
vs. Lambton Attack HL
[PWD2RS20]
LMLL
Atom LL 1 & Atom LL 2
4:30 PM-6:00 PM
Shared Practice
Rep
Atom B Rep
6:00 PM
vs. West London Hawks
[WAMD5]
Girls
Atom B Girls
7:00 PM
vs. Mooretown Jr Flags
Rep
Bantam B Rep
8:15 PM
vs. Mt. Brydges Cougars
[B165]
Rep
Midget B
9:30 PM
vs. Mt. Brydges Cougars
[M158]
House
Junior IP - Detroit
7:00 AM
vs. House - Junior IP - Toronto
House
Junior IP - Montreal
7:00 AM
vs. House - Junior IP - Boston
House
Senior IP - Montreal
8:00 AM
vs. House - Senior IP - Detroit
House
Senior IP - Chicago
8:00 AM
vs. House - Senior IP - Toronto
Girls
Novice C Girls
9:00 AM
vs. North Middlesex Jr. Stars C
[NVCHLRS13]
Girls
Atom B Girls
10:00 AM
vs. South Huron Sabres
Girls
Peewee B Girls
11:00 AM-12:00 PM
Practice
Girls
Bantam C Girls
12:00 PM-1:00 PM
Practice
LMLL
Peewee LL 1
5:00 PM-6:00 PM
Practice
Rep
Atom AE
6:00 PM
vs. Petrolia Oilers
[AAE97]
Rep
Peewee AE
7:00 PM
vs. Dorchester Dragons
[PAE128]
Rep
Midget B
8:00 PM-9:30 PM
Practice
23242526272829
House
Senior IP
7:00 AM-8:00 AM
Practice
House
Junior IP
8:00 AM-9:00 AM
Practice
Rep
Novice B Rep
9:00 AM-10:00 AM
Practice
House
Tyke Tier 1/2/3
10:00 AM-11:00 AM
Practice
Girls
Peewee C Girls
11:00 AM
vs. Huron Heat C
[PWD2RS21]
Rep
Bantam AE
12:00 PM-1:00 PM
Practice
Rep
Bantam B Rep
1:00 PM-2:00 PM
Practice
LMLL
Peewee LL 1
3:00 PM
vs. Port Stanley Jr. Sailors 2
[PB050]
LMLL
Peewee LL 2
4:00 PM
vs. East Lambton Eagles Black
[PC034]
LMLL
Novice LL 1
5:00 PM
vs. South Huron Sabres
[NA026]
LMLL
Bantam LL
6:00 PM-7:00 PM
Practice
Girls
Novice C Girls
6:00 PM-7:00 PM
Practice
Rep
Atom AE
7:00 PM-8:00 PM
Practice
Rep
Peewee AE
8:00 PM-9:00 PM
Practice
LMLL
Bantam LL
9:00 PM-10:00 PM
Practice
LMLL
Novice LL 1
4:30 PM-5:30 PM
Practice
House
Tyke Tier 1 (Maroon)
5:45 PM
vs. Strathroy Jr. Rockets Red
[T1396]
House
Tyke Tier 2 (White)
5:45 PM
vs. Strathroy Jr. Rockets Blue
[T2563]
Girls
Peewee C Girls
7:00 PM-8:00 PM
Practice
LMLL
Atom LL 1 & Atom LL 2
4:30 PM-6:00 PM
Shared Practice
LMLL
Peewee LL 2
6:00 PM-7:00 PM
Practice
LMLL
Peewee LL 1
7:00 PM
vs. East Lambton Eagles White
[PB054]
Rep
Peewee B Rep
8:00 PM-9:00 PM
Practice
House
Senior IP - Toronto
7:00 AM
vs. House - Senior IP - Montreal
House
Senior IP - Chicago
7:00 AM
vs. House - Senior IP - Detroit
House
Junior IP - Boston
8:00 AM
vs. House - Junior IP - Toronto
House
Junior IP - Montreal
8:00 AM
vs. House - Junior IP - Detroit
Girls
Novice C Girls
9:00 AM
vs. St. Thomas Panthers HL
[NVCHLRS14]
Girls
Bantam C Girls
10:00 AM
vs. South Huron Sabres C
[BND1RS23]
Girls
Peewee B Girls
11:00 AM
vs. Sarnia Lady Sting
Girls
Bantam B Girls
12:00 PM
vs. Wallaceburg Lakers
LMLL
Peewee LL 1
5:00 PM-6:00 PM
Practice
Girls
Bantam C Girls
6:00 PM-7:00 PM
Practice
3031Jan 01Jan 02Jan 03Jan 04Jan 05
House
Junior IP
7:00 AM-8:00 AM
Practice
House
Senior IP
8:00 AM-9:00 AM
Practice
House
Tyke Tier 1/2/3
9:00 AM-10:00 AM
Practice
LMLL
Atom LL 1
3:00 PM
vs. Aylmer Flames Red
[AC061]
LMLL
Atom LL 2
4:00 PM
vs. Lucan Irish White
[AB059]
LMLL
Peewee LL 1
5:00 PM
vs. South Huron Sabres
[PB049]
Girls
Bantam C Girls
6:00 PM
vs. Huron Heat C
[BND1RS27]
Rep
Novice B Rep
7:00 PM-8:00 PM
Practice
LMLL
Bantam LL
8:00 PM
vs. St. Marys Rock
[BB079]
LMLL
Novice LL 1
4:30 PM-5:30 PM
Practice
House
Tyke Tier 3 (Blue)
5:45 PM
vs. South Huron Sabres Black
[T3578]
House
Tyke Tier 2 (White)
5:45 PM
vs. South Huron Sabres Red
[T2568]
Girls
Peewee C Girls
7:00 PM-8:00 PM
Practice
LMLL
Atom LL 1 & Atom LL 2
4:30 PM-6:00 PM
Shared Practice
Rep
Midget B
6:00 PM-7:00 PM
Practice
House
Lambeth Lancers Jr. C
7:00 PM
vs. TBA
House
Junior IP - Montreal
7:00 AM
vs. House - Junior IP - Toronto
House
Junior IP - Boston
7:00 AM
vs. House - Junior IP - Detroit
House
Senior IP - Toronto
8:00 AM
vs. House - Senior IP - Detroit
House
Senior IP - Chicago
8:00 AM
vs. House - Senior IP - Montreal
Girls
Novice C Girls
9:00 AM-10:00 AM
Practice
Girls
Atom B Girls
10:00 AM
vs. South Huron Sabres
Girls
Peewee C Girls
11:00 AM
vs. Lucan Irish C
[PWD2RS16]
Rep
Bantam B Rep
12:00 PM-1:00 PM
Practice
LMLL
Peewee LL 1
5:00 PM-6:00 PM
Practice
LMLL
Atom LL 2
6:00 PM
vs. Port Stanley Jr. Sailors
[AB057]
LMLL
Peewee LL 2
7:00 PM
vs. Strathroy Jr. Rockets Red
[PC036]
Girls
Midget B Girls
9:30 PM
vs. West Oxford
Jan 06Jan 07Jan 08Jan 09Jan 10Jan 11Jan 12
House
Senior IP
7:00 AM-8:00 AM
Practice
House
Junior IP
8:00 AM-9:00 AM
Practice
Rep
Novice B Rep & Tyke Tier 1 (Maroon)
9:00 AM-10:00 AM
Shared Practice
LMLL
Peewee LL 2
3:00 PM
vs. Strathroy Jr. Rockets Blue
[PC030]
LMLL
Novice LL 1
4:00 PM
vs. St. Thomas Jr Stars Green
[NA023]
Rep
Novice B Rep
4:30 PM-5:30 PM
Practice
Rep
Atom B Rep
5:30 PM-6:30 PM
Practice
Rep
Peewee B Rep
6:30 PM-7:30 PM
Practice
Rep
Bantam B Rep
7:30 PM-8:30 PM
Practice
Rep
Bantam AE
8:30 PM-9:30 PM
Practice
Rep
Midget B
9:30 PM-11:00 PM
Practice
Girls
Novice C Girls
4:30 PM-5:30 PM
Practice
Rep
Atom AE
5:30 PM-6:30 PM
Practice
Rep
Peewee AE
6:30 PM-7:30 PM
Practice
Girls
Bantam B Girls
7:30 PM-8:30 PM
Practice
LMLL
Bantam LL
8:30 PM-9:30 PM
Practice
Girls
Midget B Girls
9:30 PM
vs. St. Thomas Panthers
LMLL
Bantam LL
8:00 PM
vs. St. Thomas Jr Stars White
[BB081]
LMLL
Novice LL 1
4:30 PM-5:30 PM
Practice
House
Tyke Tier 1 (Maroon)
5:45 PM
vs. Strathroy Jr. Rockets Red
[T1227]
House
Tyke Tier 3 (Blue)
5:45 PM
vs. Strathroy Jr. Rockets Black
[T3401]
Girls
Peewee C Girls
7:00 PM-8:00 PM
Practice
LMLL
Atom LL 1 & Atom LL 2
4:30 PM-6:00 PM
Shared Practice
House
Senior IP - Chicago
7:00 AM
vs. House - Senior IP - Toronto
House
Senior IP - Montreal
7:00 AM
vs. House - Senior IP - Detroit
House
Junior IP - Toronto
8:00 AM
vs. House - Junior IP - Detroit
House
Junior IP - Montreal
8:00 AM
vs. House - Junior IP - Boston
Girls
Novice C Girls
9:00 AM
vs. Stratford Aces C
[NVCHLRS15]
Girls
Atom B Girls
10:00 AM
vs. St. Thomas Panthers
Girls
Peewee B Girls
11:00 AM
vs. Mitchell Meteors
LMLL
Peewee LL 1
5:00 PM-6:00 PM
Practice
Girls
Midget B Girls
9:30 PM
vs. Kent County Fillies
Category Sites
Quick Links
Manage Subscriptions
Signup to receive email or text messages for the teams you want to follow.
Venue Details
Google Maps
Lambeth Arena
7112 Beattie Street , London, ON  N6P 1A2
  • Current Season

    72 - 54 - 18
  • All-Time

    1501 - 1173 - 400
Printed from lambethminorhockey.com on Friday, December 14, 2018 at 11:46 PM